RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

Randevu İçin Hemen Arayın!

Nasıl Muayene Olabilirim?

Nasıl Muayene Olabilirim?

Muayeneye gelmek isteyen hastalarımı; çalıştığım Koşuyolu Medipol, Sancaktepe Bölge Hastaneleri ve Eurofertil Tüp Bebek Merkezlerinde takip ediyorum.

Koşuyolu Medipol hastanesinde randevu siteminde değilim her Pazartesi 18:00-23:00 arası poliklinik hizmeti vermekteyim. Bu hastaneye gelmek isteyenler her pazartesi bu saatler arasında randevu almadan gelebilir.

Sancaktepe Bölge Hastanesi randevu için telefon ile 0216-621 13 13 arayıp bana randevu alabilirsiniz.

Eurofertil Tüp Bebek Merkezi için (0216) 474 70 47 arayıp randevu alabilirsiniz. Çocuk isteyen hastalarımızın ilk görüşmeleri ücretsizdir.

Doğal Doğum / Suda doğum yapmak isteyen gebelerimiz nasıl bir yol izlemeli ?: 28. Hafta- 36. Hafta arası bizim önerdiğimiz doğuma hazırlık eğitimlerine katılmaları gerekmektedir. (bknz: Neden Doğuma Hazırlık Eğitimi Almalıyım?) Bundan sonraki aşamada gebe ve eşiyle nasıl bir doğum istediği, doğumda nelere ihtiyacı olduğu ve doğumda ağrı ile nasıl baş edebileceğini konuşmamız daha kolay olabilmektedir. Sonraki aşama bir doğum ekibi oluşturmaktır. Bu doğum ekibinde iki doktor ve birebir destek alabileceğiniz bir ebe bulunmalıdır. (bknz:Doğumda Birebir Destek Neden Almalıyım?) Doğum Ekibiniz oluştuktan sonra 7-24 güvende hissedebilirsiniz.

Eski sezaryenli veya zorunlu sezaryen olacak gebelerimize eğer isterlerse tibbi olarak bir sakınca görmez isek ; eşininde sezaryene girebilmesine izin veriyoruz. Anne dostu sezaryen olmak isteyen gebeler içinde bu imkanımız var. (bknz: Anne Dostu Sezaryen Nedir?)

Çocuk isteyen ve bunun için tedavi görmek isteyen hastalarımız için ilk görüşmemiz ücretsizdir. Danışmaya rahatlıkla gelebilirler. Aşılama ve Tüp Bebek tedavilerini Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde yapmaktayım.

Kadın Hastalıkları ile ilgili problemi olan hastalarımızda yine Koşuyolu Medipol ve Sancaktepe Bölge Hastanelerinde muayene olabilirler.

İsteğe bağlı gebelik sonlandırma kürtaj işlemi isteyen hastalarım direk benim telefonumu arayarak veya Sancaktepe Bölge Hastanesi 0216-621 13 13 arayarak randevu alabilirler.

Mezoerapi , PRP ve Genital Estetik Polikliği randevusu almak isteyen hastalar Sancaktepe Bölge Hastanesi 0216-621 13 13 arayarak randevu alabilirler.

Ozonterapi yaptırmak isteyen hastalarım Sancaktepe Bölge Hastanesi 0216-621 13 13 arayarak randevu alabilirler.

Tüm çalıştığım kurumlarda SGK ve Özel Sigortalar ile anlaşmalı çalışmaktayım.